Staże dla najlepszych

Każdy kierunek studiów ma swojego partnera merytorycznego. Dzięki partnerom możemy zaoferować płatne staże dla najlepszych słuchaczy.

Oficjalnym Partnerem merytorycznym studiów podyplomowych na kierunku „Marketing Internetowy” i „Front-End Development” jest agencja interaktywna Infinity Group! Infinity Group zajmuje obecnie wysoką pozycję wśród czołowych polskich agencji interaktywnych, a wśród jej klientów znajdują się również największe, międzynarodowe korporacje. Firmy grupy specjalizują się w zakresie kreacji, strategii i komunikacji w Internecie oraz nowych mediach. Zarządza dialogiem firmy lub marki z otoczeniem rynkowym za pośrednictwem interaktywnych mediów oraz aplikacji. Realizuje kampanie interaktywne, działania SEM oraz działania w mediach społecznościowych oraz e-PR.

Partnerem kierunku „Programowanie Aplikacji Mobilnych” jest firma QBurst Poland. Firma to duży oddział (jedyny w Europie Środkowowschodniej) koncernu QBurst. Forma tworzy solidne, bezpieczne i nowoczesne aplikacje, dostosowane do indywidualnych potrzeb odbiorcy – w większości są to rozwiązania mobilne i webowe.

Dzięki temu nasi słuchacze będą mogli spróbować swoich sił na prawdziwych case study z rynku, a najlepsi zdobyć możliwość stażu w ww. firmach.