E-Commerce Workshop

E-Commerce Workshop #1 2014 mamy już za sobą!

Komunikacja marketingowa z wykorzystaniem nowych mediów była tematem konferencji “E-commerce Workshop #1 Białystok 2014“, która odbyła się w dniach 27-28 czerwca 2014 w Centrum Nowoczesnego Kształcenia Politechniki Białostockiej. Uczestnicy spotkają się m.in. z autorem popularnych książek o marketingu, Pawłem Tkaczykiem oraz z przedstawicielami wielu uznanych w kraju marek, takich jak Koszulkowo.com, SNAPP, SkyCash, GO.PL, Aurora Creation, SCHOOL OF NEW MEDIA czy agencji interaktywnych Infinity Group, Sensis, White Bits. Głównym partnerem medialnym przedsięwzięcia jest magazyn BRIEF, twórca platformy na rzecz budowania silnych marek regionów „Brief for Poland”.

Konferencja skierowana jest głównie do przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw. W trakcie wykładów zainteresowani mogli posłuchać licznych prelekcji oraz dołączyć do dyskusji dotyczących m.in.: budowania wizerunku marki, znaczenia content marketingu, roli wideo w promocji on-line, trendów w technologiach mobilnych, czy zwiększania zaangażowania. W ramach pierwszego dnia konferencji zostanie przeprowadzony panel dyskusyjny, będący częścią projektu “Brief for Poland”. “W trakcie debaty dyskutowano na temat współpracy władz regionalnych z biznesem i młodymi ludźmi. Współpracy, której efektem ma być stworzenie warunków do budowy silnych marek.” – mówi Paweł Tadejko, koordynator konferencji.

Drugi dzień był w całości poświęcony warsztatom prowadzonym w dwóch blokach tematycznych: e-commerce i media społecznościowe. Było kompleksowo o działaniach w e-commerce, analityce internetowej, aktywności w mediach społecznościowych na małą i dużą skalę, znaczeniu kanału mobilnego w e-commerce, czy o aspektach prawnych przetwarzania danych osobowych.

Pierwsze tego rodzaju wydarzenie w regionie było możliwe za sprawą:

Organizatorzy: Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej, Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego i Białostocki Park Naukowo-Technologiczny.

Sponsorzy: Regionalny Program Operacyjny Województwa Podlaskiego 2007-2013, Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Programów Badawczych UE na Politechnice Białostockiej oraz Białostocki Park Naukowo-Technologiczny.

Patroni Medialni: BriefPlatonTV BiałystokWrota PodlasiaPodlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego.

Partnerzy i wsparcie. Szczególne podziękowania dla: BRIEF – Grzegorz Kiszluk i Artur RoguskiInfinity Group i Kasia StempniakSensis. i Marta Rogalewska oraz trzeciej Karotce – Rafał Skarżyński.

Dziękujemy wszystkim prelegentom za profesjonalnie przygotowana prezentacje i materiały warsztatowe oraz uczestnikom, którzy nas odwiedzili!

Do Zobaczenia!