Rejestracja na Newsletter

 

Poprzez Newsletter będziemy przesyłać aktualne informacje o wydarzeniach związanych z uruchomieniem i prowadzeniem nowych kierunków studiów podyplomowych i szkoleń na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej, ale także organizacją konferencji, spotkań branżowych, np. o wykładach otwartych, zaproszonych gościach, etc.

Planujemy kolejne edycje studiów i co więcej, planujemy też nowe, kolejne kierunki.

Chcesz być na bieżąco? Chcesz być informowany o wszelkich zmianach, nowościach i wydarzeniach? Zapisz się na nasz Newsletter!

[wysija_form id=”1″]

 

Niniejszym informujemy, iż Administratorem danych osobowych jest Politechnika Białostocka z siedzibą w Białymstoku przy ulicy Wiejskiej 45A, 15-351 Białystok. Organizator będzie przetwarzał dane osobowe uczestników w celu organizacji i przeprowadzenia konferencji, przesyłania informacji o przyszłych wydarzeniach oraz w celu marketingu usług i produktów własnych. Jednocześnie informujemy, iż każdemu uczestnikowi przysługuje prawo dostępu do tych danych oraz prawo ich poprawiania i żądanie ich usunięcia, poprzez przesłanie stosownego pisma na podany adres z żądaniem zmiany lub usunięcia. 

Zapisując się na Newsletter wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Wydział Informatyki Politechniki Białostockiej w zakresie związanych z przesyłaniem informacji o wydarzeniach, organizowanych i współorganizowanych konferencjach, ofertach szkoleń i studiów podyplomowych.