Studia Podyplomowe.

Aktualna wiedza. Zawody przyszłości. Najlepsi wykładowcy.

Wydział Informatyki stara się tworzyć kierunki, które odpowiadają na potrzeby rynku, a wszystko to przy współpracy z partnerami, firmami z branży ICT, m.in. (Infinity Group, Owned Outcomes (TangramCare Polska), TJ Software, OpenTopic, Sempai, Sotrender, WhiteBits). Kładziemy nacisk na praktycznie podejście do realizowanych tematów. Tylko wtedy studia są wartością dla słuchaczy.

UWAGA! W związku z epidemią koronawirusa biuro pracuje często zdalnie. W pierwszej kolejności zalecamy załatwianie spraw za pomocą poczty e-mail i telefonicznie. Dyżury na uczelni są prowadzone w wybrane dni. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny.

Dla absolwentów innych naszych kierunków, oferujemy specjalną cenę studiów / szkoleń, mniejszą o 10% od podanych na stronie.

 

Większość z kierunków skoncentrowana jest wokół branży internetowej, której dynamika rozwoju jest jedną z najwyższych. Studia kształcą specjalistów, na których jest realne zapotrzebowanie na rynku pracy. Część z nich jest związana z tak popularnym programowaniem, ale co więcej, nie wymaga od kandydatów przygotowania technicznego i uczy sztuki kodowania od podstaw. Przekazują przy tym jak najbardziej aktualną wiedzę, czerpaną wprost z doświadczeń i umiejętności praktyków – partnerów.

W roku akademickim 2019/2020 prowadzony jest nabór na następujące specjalności:

Dzięki tym studiom podniesiesz swoje kwalifikacje zawodowe i poszerzysz horyzonty. Mamy nadzieję, że pomoże Ci to w karierze, zmianie pracy, awansie, a może nawet wyboru drogi życiowej na najbliższe kilka lat.

Dlaczego warto wybrać studia podyplomowe na Wydziale Informatyki PB? Największą wartością naszych Studiów Podyplomowych jest kadra wykładowców z wieloletnim doświadczeniem praktycznym, dzięki czemu atuty studiów można podsumować za pomocą kilku stwierdzeń:

  • programy nauczania opracowane przez ekspertów ze świata biznesu, firm, administracji,
  • zajęcia prowadzą wykładowcy z doświadczeniem praktycznym,
  • interaktywne formy zajęć – case studies, warsztaty, symulacje (w zależności od specjalności),
  • kierunki są realizowane wspólnie z partnerami – znanymi firmami czy instytucjami.

Sam możesz to wszystko ocenić. Zapoznaj się z planem studiów i sylwetkami wykładowców. Serdecznie Zapraszamy!

Zajęcia w formie szkoleń

Istnieje możliwość uczestnictwa w zajęciach studiów na zasadzie uczestnictwa w szkoleniu. Słuchacz, który nie posiada dyplomu ukończenia studiów, otrzyma wtedy świadectwo ukończenia szkolenia, z suplementem z listą przedmiotów, godzin, prowadzących.

Informacja o możliwościach dofinansowania

Konkursy na dofinansowanie (studiów podyplomowych i szkoleń) organizują różne podmioty (urzędy pracy, stowarzyszenia, operatorzy). My świadczymy samą usługę – organizujemy studia i szkolenia i umieszczamy ją w BUR. Co oznacza, że jak ktoś zdobędzie dofinansowanie to wtedy może wybrać szkolenie/studia z naszej oferty w BUR.

Z tego co się orientujemy było prowadzonych kilka ścieżek pozyskania dofinansowania, tj. m.in. te które podajemy na stronie w poniższym linku. Część z nich jest prowadzona etapami (od konkursu, do konkursu). Ostatnia edycja naboru na bony szkoleniowe odbyła się 9 września 2019.

Więcej można przeczytać na stronie Studia Podyplomowe w Białymstoku – Studia Podyplomowe i sposoby ich dofinansowania